Osprzęt Gira , seria E22 prezentacja i opis.

Prezentujemy osprzęt niemieckiego producenta GIRA, seria E22. Gira to producent istniejący na rynku już ponad 100 lat. Na produktach tej firmy wzoruje się wielu innych producentów. Osprzęt Gira dostępny jest w naszym sklepie www.modne-gniazdka.plSeria E22 jest alternatywą dla standardowych serii podtynkowych. Wyróżnia ją przede wszystkim grubość. Po zamontowaniu na ścianie powierzchnia zestawu odstaje na zaledwie 3 mm. Daje to wrażenie zupełnie płaskiej ściany nawet z osprzętem.
Kolejnym atutem jest jakość wykonania która w przypadku Giry jest oczywista. Osprzęt nie należy do najtańszych, jednak reprezentuje najwyższą półkę produktów tego typu.
Seria E22 jest dostępna w trzech standardach wykonania:

  • stal szlachetna
  • aluminium
  • termoplast

Taki zakres materiałów pozwala na zastosowanie serii E22 w dowolnych pomieszczeniach. Np. Stal szlachetną w pomieszczeniach reprezentacyjnych, natomiast duroplast w innych pomieszczeniach.

Seria E22 Giry posiada bardzo szeroki zakres dostępnych akcesoriów. Od podstawowych wyłączników po elementy KNX/EIB – technologii wykorzystywanych w inteligentnych instalacjach. E22 to ponad 280 różnych konfiguracji.

Wymiary osprzętu z Termoplastu:

seria e22 termoplast

 

 

 

 

 

Wymiary osprzętu ze Stali i Aluminium:

seria e22 aluminium stalh4

Related posts

Leave a Comment