Oprawy awaryjne i awaryjno-sieciowe ORION

Oprawy awaryjne Orion

Obecne przepisy budowlane wymagają stosowania opraw awaryjnych w budynkach. W tym krótkim artykule chciałbym Wam przedstawić jedną z popularniejszych rodzin opraw awaryjnych i awaryjno-sieciowych. Zapraszam.

Do rodziny opraw awaryjnych Orion zaliczają się trzy modele:

 

orion-led-7w
ORION LED 7W
orion-led-3w
ORION LED 3W
orion-t8
ORION T8W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORION-WYMIARY

Prezentacja oprawy Orion:


Seria opraw Orion posiada stopień ochrony IP65. Podstawa i klosz wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu PC. Źródłami światła są świetlówki T5 8W, lub diody LED. Oprawy Orion posiadają funkcje A (awaryjne), oraz SA (sieciowo-awaryjne). Oprawy w układzie awaryjnym świecą tylko w przypadku braku prądu. Natomiast sieciowo-awaryjne świecą non-stop. Oprawy są wyposażone w akumultaory Ni-Cd HT lub Ni-MH HT z czasem autonomicznego świecenia 3 godziny. Montowane są do sufitu bądź na ścianie.

Oprawy awaryjne Orion stosowane są do oświetlania dróg i wyjść ewakuacyjnych w budynkach użyteczności publicznej. Dają one widoczność na około 20m.

Oprawy serii Orion posiadają certyfikat CNBOP.

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama opraw awaryjnych i awaryjno-sieciowych. Zarówno oprawy gotowe (zawierające moduł awaryjny) jak i samodzielne moduły. W razie potrzeby dostosowania innych opraw obsługa naszego sklepu doradzi jaki moduł wybrać, aby odpowiadał do posiadanej oprawy.

Related posts

Leave a Comment