Czy dom potrafi myśleć za Ciebie?

„Inteligentny budynek (ang.intelligent building,smart building) to obiekt, który dostarcza produktywnego i efektywnego w sensie ekonomicznym środowiska, poprzez optymalizację czterech jego podstawowych elementów – struktury, systemów, usług i zarządzania oraz wzajemnych relacji (powiązań) między nimi. Inteligentne budynki mają pomagać ich właścicielom, zarządcom i użytkownikom w realizacji postawionych celów, w zakresie kosztów, komfortu, wygody, bezpieczeństwa, długoterminowej elastyczności i możliwości biznesowych”

Instytut Inteligentnego Budownictwa (ang.Intelligent Buildings Institute) 1987
W ofercie naszej firmy pojawiła się nowa usługa. Projektowanie oraz wykonanie instalacji inteligentnych. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia nowej strony intrentowej www.myslacydom.com .
Wprowadzenie inteligentnych elementów wcale nie jest drogą inwestycją, a biorąc pod uwagę rosnące ceny energii elektrycznej może pomóc oszczędzać. Zainwestowane pieniądze zwracają się bardzo szybko. Zaletą takich instalacji jest również możliwość scentralizowanego sterowania wieloma elementami jak elektryka, oświetlenie, rolety, bramy, nawadnianie, ogrzewanie, tv. Dodatkowo integracja oświetlenia pozwala na tworzenie tzw scen. Jednym przyciskiem możemy ściemnić oświetlenie, włączyć rzutnik i wysunąć ekran. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia inwestora.

Related posts

Leave a Comment